Warlords of Cebulandia

Horde Guild • Chamber of Aspects • EU • Retail TIER 3 GUILD

VIEW GUILD

Co w cebuli piszczy? Vol. 2024

Czołem Cebulaki! Przyszła pora na krótki news z bazy Cebulandii, by dać Wam obraz tego czego możecie się spodziewać pod względem aktywności gildyjnej Warlords of Cebulandia w grze i poza nią w nadchodzących miesiącach na rok 2024. 

Warlords of Cebulandia

Horde Guild, Chamber of Aspects, EU

April 10, 2024 by Jasemir

Last Update: 13 April 2024 by Jasemir

READ POST

Czołem Cebulaki! Przyszła pora na krótki news z bazy Cebulandii, by dać Wam obraz tego czego możecie się spodziewać pod względem aktywności gildyjnej Warlords of Cebulandia w grze i poza nią w nadchodzących miesiącach.

 

W roku 2024 trochę zwolniliśmy - jak też sam Retail WoW'a. W tym wolniejszym czasie w okół Retaila mamy szanse naładować nasze wow-baterie, pograć w inne gry, odpocząć od rajdowych emocji i przygotować się na nadchodzącą WorldSoul Sagę, wraz z The War Within ekspansją, która ma wyjść już tej jesieni. Zacznijmy jednak po kolei.

 

 

Dragonflight Sezon 4 - 24 Kwietnia and beyond

 • Wracamy do dwóch eventów gildyjnych w tygodniu od 24 kwietnia*
  • Środa - od 19:45 do wedle uznania grupy - będzie przeznaczona do pushowania kluczy M+
   • Cel: Wbicie Keystone Mastera. Warto wspomnieć, ze sezon 4 wynagradza również za ukończenie M+ na 10 lub wyżej achievementem, który daje portal do danej instancji. Więcej informacji znajdziecie tutaj.
  • Niedziela - od 19:45 do 23:00 - Fated Rajd aktualnego tygodnia, te będą zmieniać się co środę.
   • Jeżeli okażą się one cięższe niż przewiduje, jest szansa robienia rajdów również w środy, kosztem plusów (te można robić we własnym zakresie i poza eventami)

 

W dużej mierze wszystko zależy też od ilościu osób powracających na sezon 4. Będziemy dostosowywać się do stanu faktycznego. Tyczy się to bardziej możliwości pugowania, a nie kompletnej rezygnacji z eventów.

 

Ranga Cebula+ na start sezonu zostanie zresetowana. Następnie przyznana dla osób co wspólnie z gildią ukończą Fated Rajdy i wbiją achievement [Awakening the Dragonflight Raids].

 

Dużo ciekawych nagród, fajne mounty i Cebulandia - co tu dużo mówić - zachęcam do powrotu na okres przynajmniej 1 miesiąca w trakcie sezonu 4, by wspólnie pograć :)

 

 

Cebulandia Zlot 2024 - Dziesiąta Rocznica

Między 5, a 8 Września odbędzie się ósmy zlot gildii celebrujący 10-tą rocznicę powstania Warlords of Cebulandia. Innymi słowy, będzie się działo. Jeżeli chcesz spotkać się w fajnym gronie ludzi, lepiej się poznać, wziąć udział w różnych aktywnościach OFFLINE, a przy okazji wygrać ciekawe nagrody/upominki, to zachęcam do zapisów. Jest jeszcze kilka miejsc wolnych ;)

 

Zobacz też wideo z naszego zlotu z roku 2023, jedziemy dokładnie w to samo miejsce! :)

 

The War Within

Na chwilę obecną nie mam zbyt wielu informacji poza potwierdzeniem tego, że wraz z wyjściem nowej ekspansji będziemy wznawiać aktywności gildii i rozpoczniemy rajdowanie dwa razy w tygodniu. A osób do grup plusowych na pewno nie zabraknie. Także wyczekujemy The War Within. Rozpoczęcie nowej ekspansji jest zawsze bardzo ekscytujące i mamy najbardziej wzmożoną aktywność gildyjną w tym czasie.

 

Rekrutacja na Oficera-Raid Lidera

Nowa ekspansja to też świetna okazja na spróbowania swoich sił w nowej roli. Chcesz pomóc, mieć bezpośredni wpływ na organizację gildii, wysokie naprawy na koszt Cebulandii, poznawać szczegóły, sekrety oraz gorące ploteczki gildyjne? Napisz do mnie! Szukam osoby, która chce się podjąć wyzwania prowadzenia rajdów oraz organizowania eventów. Jest to świetne doświadczenie, które może okazać się przydatne nawet w życiu zawodowym :) Trust me!

 

Tymczasem, do zobaczenia w sezonie 4, na zlocie 2024, a ostatecznie w nowych krainach The War Within. Jeszcze tylko 11 miesięcy! (pozdro dla kumatych)

Author

OTHER POSTS FROM WARLORDS OF CEBULANDIA

Konkursy Świąteczne 2023
Konkursy Świąteczne 2023 Ho ho ho Cebulandio! Wraz ze zbliżającymi się świętami oraz końcem roku, chcemy zorganizować świąteczne konkursy gildyjne na ostatni event Warlords of Cebulandia w 2023 roku! Mamy do rozdania wiele paczuszek z nagrodami o łącznej wartości kilkuset tysięcy golda!
Podsumowanie Zlotu 2023
Podsumowanie Zlotu 2023 Zlot Warlords of Cebulandia 2023 dobiegł końca! Dziękuję wszystkim za tak wspaniały wspólnie spędzony weekend! Bardzo fajnie było Was wszystkich zobaczyć! Do następnego zlotu Cebulaki! W tekście znajdziecie wideo ze zlotu oraz krótkie podsumowania aktywności, które się odbyły. Enjoy! :)
Cebulandia Zlot Gildyjny 2023 - Konkursy, aktywności, zabawy
Cebulandia Zlot Gildyjny 2023 - Konkursy, aktywności, zabawy Warlords of Cebulandia: Zlot Gildyjny 2023 rozpoczyna się już 8 września! Jesteśmy blisko wyczekiwanej daty, a to oznacza, że pora podzielić się kilkoma ważnymi szczegółami na temat tego co będzie się działo na naszym cebulackim zlocie.
Co w cebuli piszczy? Vol. 2023
Co w cebuli piszczy? Vol. 2023 Masa nowych informacji gildyjnych! Eventy a patch 10.0.x, Eventy a patch 10.1+, Rekrutacja Oficerki na 10.1, Zlot Gildyjny 2023, Cross-faction Cebula. Zachęcam do przeczytania.
Zlot Gildyjny 2023 - Kick off
Zlot Gildyjny 2023 - Kick off To już ta pora! Czas zacząć organizacje kolejnego zlotu Warlords of Cebulandia, gildii która we wrześniu skończy już 9 lat!
Warlords of Cebulandia: Dragonflight
Warlords of Cebulandia: Dragonflight Prepatch do Dragonflight wszedł już na serwery, pora jednak dowiedzieć się kiedy na serwery wejdzie najważniejszy aspekt WoWa. Czyli community - Wy! Cebulandia! Piszę ten tekst by jasno zakomunikować jakie mam plany co do nadchodzącej ekspansji i pomóc wam podjąć decyzje o powrocie!
Hell, it's about time!
Hell, it's about time! Pandemia, Blizzard robi unga-bunga, ekspansja do WoWa tak wspaniała że większość przestała grać lub zrobiła dłuższą przerwę od gry. Ostatnie dwa lata miało swoje uroki. Byłoby o czym pogadać przy dobrym flasku, prawda?
Cebulandia w Shadowlands
Cebulandia w Shadowlands Przez ostatnie kilka dni wiele już zostało napisane w kwestii World of Warcraft, szczególnie jeżeli śledzicie nasz kanał na discrodzie. Stąd też ten post nie będzie o tym. Ta wiadomość jest oficjalnym komunikatem Warlords of Cebulandia w kwestii dalszej przyszłości gildii.
Chains of Subscription - Cebulandia i co dalej...
Chains of Subscription - Cebulandia i co dalej... Co się z naszym World of Warcraft dzieje? Jaki będzie mieć to wpływ na Cebulandię? Czy jest szansa wyjścia na prostą po takiej sytuacji?
Nowa Strona Cebulandii
Nowa Strona Cebulandii Cebulandia emigruje na Guilds of WoW!
Rajdowanie w Shadowlands
Rajdowanie w Shadowlands Po dłuższym namyśle i dyskusjach z oficerką, oraz dzięki pozytywnemu odbiorze naszego małego eksperymentu w patchu 8.3 - Poważne Konszuale - postanowiliśmy na stałe zrezygnować z zamkniętej grupy rajdowej na rzecz otwartych niedziel rajdowych.
Battle for Azeroth - Podsumowanie
Battle for Azeroth - Podsumowanie Battle for Azeroth był dodatkiem... specyficznym. Ale jakim by nie był, nie ma co ukrywać, że Cebulandia swoje zrobiła. Teraz przyszła pora na podsumowanie oraz naładowanie baterii na kolejną ekspansje!
Regulamin Rajdowy
Regulamin Rajdowy Gildyjny regulamin rajdowy. Każdy cebulak który pragnie z nami rajdować powinien zaznajomić się z tym tekstem.

NOTIFICATIONS