Warlords of Cebulandia

Horde Guild • Chamber of Aspects • EU • Retail TIER 3 GUILD

VIEW GUILD

Zlot Gildyjny 2023 - Kick off

To już ta pora! Czas zacząć organizacje kolejnego zlotu Warlords of Cebulandia, gildii która we wrześniu skończy już 9 lat!

Warlords of Cebulandia

Horde Guild, Chamber of Aspects, EU

February 25, 2023 by Jasemir

READ POST

ZLOT GILDYJNY 2023 - LET'S GO!

To już ta pora! Czas zacząć organizacje kolejnego zlotu Warlords of Cebulandia, gildii która we wrześniu skończy już 9 lat! Jak każda społeczność, mamy swoje wzloty i upadki. Nie ma jednak co ukrywać ale cebulackie zloty to zdecydowanie nasze WZLOTY :D

 

Poniżej znajdziecie link w którym możecie zgłosić swoją chęć wzięcia udziału. Pozwoli nam to przy organizacji dokładnego miejsca zlotu, opierając się na ilości osób zainteresowanych.

https://forms.gle/kf6ERs7PTFemzG8q8

 

Lista zapisów będzie otwarta do 12 marca 2023. Później w razie chęci dołączenia będzie wymagany bezpośredni kontakt ze mną.

 

Poniżej kilka ważnych informacji:

  • Zlot odbędzie się we wrześniu. Dokładna data jeszcze nieznana.
  • Lokacja w zależności od osób zainteresowanych (będziemy celować w miarę bliskie miejsce dla większości ekipy).
  • Cenowo za osobę w okolicach 400-600 zł za cały pobyt.
  • Trzy dni, dwie noce (piątek, sobota, niedziela) - bierzemy pod uwagę wzięcie jednego dnia dodatkowego dla osób chętnych (i wytrwałych).
  • Możliwość zamówienia koszulek gildyjnych dla uczestników (wzory będą zaproponowane w późniejszym terminie).
  • Priorytety przy wyborze miejsca zlotu: Wygoda, łóżka dla wszystkich, możliwość podpięcia konsol do grania, miejsce na grilla, jacuzzi (!!)
  • Więcej informacji pojawi się po zebraniu wstępnej listy chętnych.


Nie jesteś przekonany/a? Obejrzyj nasze filmiki z poprzednich zlotów, by zobaczyć lub sobie przypomnieć jak Cebulandia się bawi:

2022: https://youtu.be/yM4cxwrghdc

2018: https://youtu.be/ywgpwMN-DlE

2016: https://youtu.be/0T9q8oaixmk


OTHER POSTS FROM WARLORDS OF CEBULANDIA

Co w cebuli piszczy? Vol. 2024
Co w cebuli piszczy? Vol. 2024 Czołem Cebulaki! Przyszła pora na krótki news z bazy Cebulandii, by dać Wam obraz tego czego możecie się spodziewać pod względem aktywności gildyjnej Warlords of Cebulandia w grze i poza nią w nadchodzących miesiącach na rok 2024. 
Konkursy Świąteczne 2023
Konkursy Świąteczne 2023 Ho ho ho Cebulandio! Wraz ze zbliżającymi się świętami oraz końcem roku, chcemy zorganizować świąteczne konkursy gildyjne na ostatni event Warlords of Cebulandia w 2023 roku! Mamy do rozdania wiele paczuszek z nagrodami o łącznej wartości kilkuset tysięcy golda!
Podsumowanie Zlotu 2023
Podsumowanie Zlotu 2023 Zlot Warlords of Cebulandia 2023 dobiegł końca! Dziękuję wszystkim za tak wspaniały wspólnie spędzony weekend! Bardzo fajnie było Was wszystkich zobaczyć! Do następnego zlotu Cebulaki! W tekście znajdziecie wideo ze zlotu oraz krótkie podsumowania aktywności, które się odbyły. Enjoy! :)
Cebulandia Zlot Gildyjny 2023 - Konkursy, aktywności, zabawy
Cebulandia Zlot Gildyjny 2023 - Konkursy, aktywności, zabawy Warlords of Cebulandia: Zlot Gildyjny 2023 rozpoczyna się już 8 września! Jesteśmy blisko wyczekiwanej daty, a to oznacza, że pora podzielić się kilkoma ważnymi szczegółami na temat tego co będzie się działo na naszym cebulackim zlocie.
Co w cebuli piszczy? Vol. 2023
Co w cebuli piszczy? Vol. 2023 Masa nowych informacji gildyjnych! Eventy a patch 10.0.x, Eventy a patch 10.1+, Rekrutacja Oficerki na 10.1, Zlot Gildyjny 2023, Cross-faction Cebula. Zachęcam do przeczytania.
Warlords of Cebulandia: Dragonflight
Warlords of Cebulandia: Dragonflight Prepatch do Dragonflight wszedł już na serwery, pora jednak dowiedzieć się kiedy na serwery wejdzie najważniejszy aspekt WoWa. Czyli community - Wy! Cebulandia! Piszę ten tekst by jasno zakomunikować jakie mam plany co do nadchodzącej ekspansji i pomóc wam podjąć decyzje o powrocie!
Hell, it's about time!
Hell, it's about time! Pandemia, Blizzard robi unga-bunga, ekspansja do WoWa tak wspaniała że większość przestała grać lub zrobiła dłuższą przerwę od gry. Ostatnie dwa lata miało swoje uroki. Byłoby o czym pogadać przy dobrym flasku, prawda?
Cebulandia w Shadowlands
Cebulandia w Shadowlands Przez ostatnie kilka dni wiele już zostało napisane w kwestii World of Warcraft, szczególnie jeżeli śledzicie nasz kanał na discrodzie. Stąd też ten post nie będzie o tym. Ta wiadomość jest oficjalnym komunikatem Warlords of Cebulandia w kwestii dalszej przyszłości gildii.
Chains of Subscription - Cebulandia i co dalej...
Chains of Subscription - Cebulandia i co dalej... Co się z naszym World of Warcraft dzieje? Jaki będzie mieć to wpływ na Cebulandię? Czy jest szansa wyjścia na prostą po takiej sytuacji?
Nowa Strona Cebulandii
Nowa Strona Cebulandii Cebulandia emigruje na Guilds of WoW!
Rajdowanie w Shadowlands
Rajdowanie w Shadowlands Po dłuższym namyśle i dyskusjach z oficerką, oraz dzięki pozytywnemu odbiorze naszego małego eksperymentu w patchu 8.3 - Poważne Konszuale - postanowiliśmy na stałe zrezygnować z zamkniętej grupy rajdowej na rzecz otwartych niedziel rajdowych.
Battle for Azeroth - Podsumowanie
Battle for Azeroth - Podsumowanie Battle for Azeroth był dodatkiem... specyficznym. Ale jakim by nie był, nie ma co ukrywać, że Cebulandia swoje zrobiła. Teraz przyszła pora na podsumowanie oraz naładowanie baterii na kolejną ekspansje!
Regulamin Rajdowy
Regulamin Rajdowy Gildyjny regulamin rajdowy. Każdy cebulak który pragnie z nami rajdować powinien zaznajomić się z tym tekstem.

NOTIFICATIONS