Warlords of Cebulandia

Horde Guild • Chamber of Aspects • EU • Retail

VIEW GUILD

Warlords of Cebulandia: Dragonflight

Prepatch do Dragonflight wszedł już na serwery, pora jednak dowiedzieć się kiedy na serwery wejdzie najważniejszy aspekt WoWa. Czyli community - Wy! Cebulandia! Piszę ten tekst by jasno zakomunikować jakie mam plany co do nadchodzącej ekspansji i pomóc wam podjąć decyzje o powrocie!

Warlords of Cebulandia

Horde Guild, Chamber of Aspects, EU

October 29, 2022 by Jasemir

READ POST

Shadowlands, żegnamy! Będziemy tęsknić? Sądzę że wielu z nas odpowie: NIE! IDŹ PAN W ---

Prepatch do Dragonflight wszedł już na serwery, pora jednak dowiedzieć się kiedy na serwery wejdzie najważniejszy aspekt WoWa. Czyli community - Wy! Cebulandia! W Shadowlands wielu z nas zrobiła długą przerwe od grania, część z was przeniosła też postacie na inne serwery by mieć z kim pograć. Piszę ten tekst by jasno zakomunikować jakie mam plany co do nadchodzącej ekspansji i pomóc wam podjąć decyzje o powrocie do gry lub na serwer.

 

Rajdowanie

Borrowed power idzie w zapomnienie, a nowe drzewka talentów wyglądają bardzo obiecująco i dodają ciekawą dodatkową warstwe planowania na poziomie indywidualnym, jak i całej grupy. Spróbujmy swoich sił w Dragonflight wracając do dwudniowego rajdowania w tygodniu. Klasycznie, czyli:

 • Konszual - Każda Środa od 19:45 do 23:00 - najaktualniejszy raid na poziomie normalnym lub heroicznym, zależnie do tego na jakim etapie gearowania oraz ogrania będziemy
 • Poważny Konszual - Każda Niedziela od 19:45 do 23:00 - konszual tylko poważniej. Jak poważniej to jeszcze się okaże od tego jaką grupe uda nam się złożyć. Więcej informacji po wyjściu ekspansji

 

Oficerka

Samemu nic nie ugram i by dobrze nam się grało w zorganizowanej grupie potrzeba ludzi na odpowiednich stanowiskach. Razem z Dragonflight chciałbym wprowadzić oficerkę rotacyjną. Co to oznacza?

 • Uproszczony sposób wejścia na range Oficera, zobowiązujący tylko na okres gry jednego patcha
 • Co patch robimy reset rang gdzie będziemy weryfikować kto zamierza grać i czy ma dalej możliwości angażowania się w rolę organizacyjną
 • Chciałbym by dzięki temu ranga Oficera/Warlorda była mniej zobowiązująca long-term, a skupiała się na chęciach i motywacji osób w aktualnym content patchu. Chcesz pomóc w organizacji gildii, eventów, moderacji guild chatu? Daj mi znać i działamy!
 • Proces formowania oficerki na patch 10.0 rozpoczyna się już teraz, a skład zostanie ogłoszony przed ekspansją

 

Prepatch

 • Rekrutacja do gildii zostaje wzniowiona. Co to oznacza? Ogłoszenia na czacie oraz forach World of Warcraft. Trzeba nam świeżej krwi jeżeli jeszcze taka na naszym serwerze istnieje :D
 • W zależności od ilości powracających osób, przed ekspansją mogą zacząć pojawiać się eventy konszualowe na rajdy z Shadowlands, by wypróbować nowe talenty, no i oczywiście złapać się na Discordzie

 

Zlot

We wrześniu tego roku mieliśmy okazje wreszcie się spotkać na zlocie. To był moment w którym części z nas przypomniało się po co warto grać w tego WoWa! :D Uczestnicy otrzymali ankiete po zakończonym zjeździe z której mozna się dowiedzieć że:

Najczęściej wspominanym pozytywnym aspektem zlotu było:

 • Dobre i zgrane towarzystwo
 • Lokalizacja (dużo przestrzeni, ciepło w pomieszczeniach, luksus i jacuzzi)
  • *Jacuzzi trochę za zimne ;)

Najczęściej wspominany negatywny aspekt i tego czego brakowało to:

 • Pogoda (GM niby szaman a już drugi zlot z rzędu nie ogarnął...)
 • Brak gildyjnych koszulek (kolejnym razem w takim razie must have)

Zlot trwał:

 • Za krótko (50%)
 • W sam raz (50%)
 • Za długo (0%)


Czy warunki domków był adekwatne do ceny?

 • Tak (100%)
 • Nie (0%)

(Cena) Zlot w przyszłości powinien być:

 • W podobnej cenie (88%)
 • Może być droższy (12%)
 • Tańszy (0%)

* Cena za osobę wynosiła ok. 500 zł za dwie noce


W jakim terminie był(a)byś w stanie dotrzeć na zlot w przyszłym roku?

 • Najczęściej wybieraną opcją był: Wrzesień

 

Dzięki za feedback i chyba mogę się już zadeklarować... do zobaczenia w 2023? ;)
Więcej informacji o organizacji jeszcze w tym roku! W międzyczasie zawsze można pooglądać nasze filmiki podsumowujące zlot. Poniżej ten najświeższy!

 

 

Póki co to tyle z bazy Cebulandii. Spróbujmy wrócić do życia w Azeroth i dajcie znać o waszych planach powrotu na discordowej ankiecie która pojawi się już niebawem.
Dzięki i do zobaczenia w Dragonflight!


OTHER POSTS FROM WARLORDS OF CEBULANDIA

Podsumowanie Zlotu 2023
Podsumowanie Zlotu 2023 Zlot Warlords of Cebulandia 2023 dobiegł końca! Dziękuję wszystkim za tak wspaniały wspólnie spędzony weekend! Bardzo fajnie było Was wszystkich zobaczyć! Do następnego zlotu Cebulaki! W tekście znajdziecie wideo ze zlotu oraz krótkie podsumowania aktywności, które się odbyły. Enjoy! :)
Cebulandia Zlot Gildyjny 2023 - Konkursy, aktywności, zabawy
Cebulandia Zlot Gildyjny 2023 - Konkursy, aktywności, zabawy Warlords of Cebulandia: Zlot Gildyjny 2023 rozpoczyna się już 8 września! Jesteśmy blisko wyczekiwanej daty, a to oznacza, że pora podzielić się kilkoma ważnymi szczegółami na temat tego co będzie się działo na naszym cebulackim zlocie.
Co w cebuli piszczy? Vol. 2023
Co w cebuli piszczy? Vol. 2023 Masa nowych informacji gildyjnych! Eventy a patch 10.0.x, Eventy a patch 10.1+, Rekrutacja Oficerki na 10.1, Zlot Gildyjny 2023, Cross-faction Cebula. Zachęcam do przeczytania.
Zlot Gildyjny 2023 - Kick off
Zlot Gildyjny 2023 - Kick off To już ta pora! Czas zacząć organizacje kolejnego zlotu Warlords of Cebulandia, gildii która we wrześniu skończy już 9 lat!
Hell, it's about time!
Hell, it's about time! Pandemia, Blizzard robi unga-bunga, ekspansja do WoWa tak wspaniała że większość przestała grać lub zrobiła dłuższą przerwę od gry. Ostatnie dwa lata miało swoje uroki. Byłoby o czym pogadać przy dobrym flasku, prawda?
Cebulandia w Shadowlands
Cebulandia w Shadowlands Przez ostatnie kilka dni wiele już zostało napisane w kwestii World of Warcraft, szczególnie jeżeli śledzicie nasz kanał na discrodzie. Stąd też ten post nie będzie o tym. Ta wiadomość jest oficjalnym komunikatem Warlords of Cebulandia w kwestii dalszej przyszłości gildii.
Chains of Subscription - Cebulandia i co dalej...
Chains of Subscription - Cebulandia i co dalej... Co się z naszym World of Warcraft dzieje? Jaki będzie mieć to wpływ na Cebulandię? Czy jest szansa wyjścia na prostą po takiej sytuacji?
Nowa Strona Cebulandii
Nowa Strona Cebulandii Cebulandia emigruje na Guilds of WoW!
Rajdowanie w Shadowlands
Rajdowanie w Shadowlands Po dłuższym namyśle i dyskusjach z oficerką, oraz dzięki pozytywnemu odbiorze naszego małego eksperymentu w patchu 8.3 - Poważne Konszuale - postanowiliśmy na stałe zrezygnować z zamkniętej grupy rajdowej na rzecz otwartych niedziel rajdowych.
Battle for Azeroth - Podsumowanie
Battle for Azeroth - Podsumowanie Battle for Azeroth był dodatkiem... specyficznym. Ale jakim by nie był, nie ma co ukrywać, że Cebulandia swoje zrobiła. Teraz przyszła pora na podsumowanie oraz naładowanie baterii na kolejną ekspansje!
Regulamin Rajdowy
Regulamin Rajdowy Gildyjny regulamin rajdowy. Każdy cebulak który pragnie z nami rajdować powinien zaznajomić się z tym tekstem.

NOTIFICATIONS
BECOME A PATRON SEND FEEDBACK