Warlords of Cebulandia

Horde Guild • Chamber of Aspects • EU • Retail TIER 3 GUILD

VIEW GUILD

Cebulandia w Shadowlands

Przez ostatnie kilka dni wiele już zostało napisane w kwestii World of Warcraft, szczególnie jeżeli śledzicie nasz kanał na discrodzie. Stąd też ten post nie będzie o tym. Ta wiadomość jest oficjalnym komunikatem Warlords of Cebulandia w kwestii dalszej przyszłości gildii.

Warlords of Cebulandia

Horde Guild, Chamber of Aspects, EU

November 1, 2021 by Jasemir

READ POST

Czołem Cebulaki. Przez ostatnie kilka tygodni wiele już zostało napisane w kwestii World of Warcraft, szczególnie jeżeli śledzicie nasz kanał na discrodzie. Stąd też ten post nie będzie o tym. Ta wiadomość jest oficjalnym komunikatem Warlords of Cebulandia w kwestii dalszej przyszłości gildii. Przejdę od razu do rzeczy.

 

1. Rajdowanie

 • Nie zamierzamy wracać do rajdowania w 9.1.5
  • Przed następnym większym patchem zostanie utworzona ankieta gdzie postaramy się dowiedzieć ilu z nas ma zamiar wrócić do gry i podjąć decyzje na tej podstawie.
 • Istnieje szansa że nawet jak wrócimy do wspólnego rajdowania to będzie to na poziomie Normal, z opcjonalnym Heroiciem. Wbijanie Ahead of the Curve jako gildia nie jest już jednym z priorytetów.
 • Każda z powyższych decyzji zawsze może ulec zmianie. Wszystko zależy od zaangażowania oficerki oraz członków gildii.

 

2. Kwestie Organizacyjne Gildii

 • Cebulandia przechodzi w tryb stagnacji, oficjalnie i pewnie na dłuższy okres póki sytuacja z WoWem nie ulegnie poprawie.
  • Cebulandia będzie dla tych osób co chcą zostać w gildii by utrzymywać kontakt z resztą cebulaków, czy to w grze czy na facebooku lub discordzie.
  • Rekrutacja zostaje wstrzymana. Dodawanie nowych osób może być przez to utrudnione.
 • Wszystkim w gildii zostanie zredukowana ranga do 5 lub niższej, by uniknąć utraty Guild Mastera dla randoma (źródło: https://eu.battle.net/support/en/article/50006). Aktualnie jestem zmuszony logować się raz na 90 dni i chce tego uniknąć.
  • Nie zamierzam ponownie oddawać Guild Mastera komukolwiek. Nie jest to warte zachodu. Nie winię siebie ani innych za niskie zaangażowanie w WoW'a. Winię za to kierunek jaki obrał World of Warcraft jako gra MMORPG.
  • Jeżeli ktoś chce spróbować swoich sił i razem z częścią naszej ekipy coś rozpocząć, najlepszą drogą jest zebranie się i założenie gildii od nowa, by poczuć ciężar organizacyjny i być lepiej zaangażowanym długoterminowo.
 • Jeżeli zostanie nas na tyle w przyszłości by wrócić do wspólnego grania - będę pierwszą osobą która zacznie coś w tym kierunku robić. Pozostaje nam obserwować sytuacje.
 • Komunikuje powyższe informacje z tego względu, że część z was dalej gra w miare systematycznie. Chcę by każdy wiedział na czym stoimy i na podstawie tego podjął indywidualną decyzje czy chce zostać w Cebulandii. Pamiętajcie że ostatecznie i tak zawsze będą dla was drzwi do nas otwarte :)

 

3. Zlot

 • Chciałbym mimo wszystko, bez względu na jakiekolwiek okoliczności, zorganizować zlot Cebulandii jeszcze w przyszłym roku. Wierzę, że fajnie byłoby się spotkać po tych wszystkich wirtualnych i życiowych akcjach. Mam nadzieję że część z Was podziela ten entuzjazm i znajdą się osoby dla których można to doprowadzić do skutku. :)


I to wszystko. Przepraszam że niektóre z tych informacji może wydawać się "sucha" ale nie mam prostego sposobu, by przekazać je w inny sposób. To zdecydowanie nie pożegnanie, to po prostu nowy i nieunikniony etap każdej gildii. Liczę na zrozumienie ale i też na przybicie piątki IRL, w Azeroth lub innej grze przy najbliższej możliwej okazji. :)

Trzymajcie się! <3


OTHER POSTS FROM WARLORDS OF CEBULANDIA

Co w cebuli piszczy? Vol. 2024
Co w cebuli piszczy? Vol. 2024 Czołem Cebulaki! Przyszła pora na krótki news z bazy Cebulandii, by dać Wam obraz tego czego możecie się spodziewać pod względem aktywności gildyjnej Warlords of Cebulandia w grze i poza nią w nadchodzących miesiącach na rok 2024. 
Konkursy Świąteczne 2023
Konkursy Świąteczne 2023 Ho ho ho Cebulandio! Wraz ze zbliżającymi się świętami oraz końcem roku, chcemy zorganizować świąteczne konkursy gildyjne na ostatni event Warlords of Cebulandia w 2023 roku! Mamy do rozdania wiele paczuszek z nagrodami o łącznej wartości kilkuset tysięcy golda!
Podsumowanie Zlotu 2023
Podsumowanie Zlotu 2023 Zlot Warlords of Cebulandia 2023 dobiegł końca! Dziękuję wszystkim za tak wspaniały wspólnie spędzony weekend! Bardzo fajnie było Was wszystkich zobaczyć! Do następnego zlotu Cebulaki! W tekście znajdziecie wideo ze zlotu oraz krótkie podsumowania aktywności, które się odbyły. Enjoy! :)
Cebulandia Zlot Gildyjny 2023 - Konkursy, aktywności, zabawy
Cebulandia Zlot Gildyjny 2023 - Konkursy, aktywności, zabawy Warlords of Cebulandia: Zlot Gildyjny 2023 rozpoczyna się już 8 września! Jesteśmy blisko wyczekiwanej daty, a to oznacza, że pora podzielić się kilkoma ważnymi szczegółami na temat tego co będzie się działo na naszym cebulackim zlocie.
Co w cebuli piszczy? Vol. 2023
Co w cebuli piszczy? Vol. 2023 Masa nowych informacji gildyjnych! Eventy a patch 10.0.x, Eventy a patch 10.1+, Rekrutacja Oficerki na 10.1, Zlot Gildyjny 2023, Cross-faction Cebula. Zachęcam do przeczytania.
Zlot Gildyjny 2023 - Kick off
Zlot Gildyjny 2023 - Kick off To już ta pora! Czas zacząć organizacje kolejnego zlotu Warlords of Cebulandia, gildii która we wrześniu skończy już 9 lat!
Warlords of Cebulandia: Dragonflight
Warlords of Cebulandia: Dragonflight Prepatch do Dragonflight wszedł już na serwery, pora jednak dowiedzieć się kiedy na serwery wejdzie najważniejszy aspekt WoWa. Czyli community - Wy! Cebulandia! Piszę ten tekst by jasno zakomunikować jakie mam plany co do nadchodzącej ekspansji i pomóc wam podjąć decyzje o powrocie!
Hell, it's about time!
Hell, it's about time! Pandemia, Blizzard robi unga-bunga, ekspansja do WoWa tak wspaniała że większość przestała grać lub zrobiła dłuższą przerwę od gry. Ostatnie dwa lata miało swoje uroki. Byłoby o czym pogadać przy dobrym flasku, prawda?
Chains of Subscription - Cebulandia i co dalej...
Chains of Subscription - Cebulandia i co dalej... Co się z naszym World of Warcraft dzieje? Jaki będzie mieć to wpływ na Cebulandię? Czy jest szansa wyjścia na prostą po takiej sytuacji?
Nowa Strona Cebulandii
Nowa Strona Cebulandii Cebulandia emigruje na Guilds of WoW!
Rajdowanie w Shadowlands
Rajdowanie w Shadowlands Po dłuższym namyśle i dyskusjach z oficerką, oraz dzięki pozytywnemu odbiorze naszego małego eksperymentu w patchu 8.3 - Poważne Konszuale - postanowiliśmy na stałe zrezygnować z zamkniętej grupy rajdowej na rzecz otwartych niedziel rajdowych.
Battle for Azeroth - Podsumowanie
Battle for Azeroth - Podsumowanie Battle for Azeroth był dodatkiem... specyficznym. Ale jakim by nie był, nie ma co ukrywać, że Cebulandia swoje zrobiła. Teraz przyszła pora na podsumowanie oraz naładowanie baterii na kolejną ekspansje!
Regulamin Rajdowy
Regulamin Rajdowy Gildyjny regulamin rajdowy. Każdy cebulak który pragnie z nami rajdować powinien zaznajomić się z tym tekstem.

NOTIFICATIONS