Public Posts

Battle Report: 11/13/18 Tuesday PvP Results.
State of the Guild We're back in the game and moving forward!
Recruitment! Current recruitment needs.
PvP and YOU. You cannot run...
Talk with Transcend We are currently recruiting a Main Mythic Tank ( Monk>Druid>DK), other raiders are always welcomed but our 20 people are selected, however that does not mean you cannot apply and trial within. Any skilled player(s) are gladly welcomed. Mythic + people are welcomed as well.
Welcome Welcome to the Cryptic Family
LFM For Heroic Prog Team We have some very strong players in the guild looking to let their full potential show and are really looking forward to getting this new heroic team built and progressing through heroic, and then mythic. We're all very laid back people, we like to joke around a lot between pulls and bosses on farm.
Welcome! Welcome to our community and team page!
Uldir - G'huun Uldir içerisinde, Titanlar Old Godlara karşı bir çözüm bulmayı umut ettiler. Fakat Old Godların bitmek bilmeyen aç gözlülükleri ve yozlaştırma istekleri üstünde deney yaptıklarında istemeden bu arzulara sahip mükemmel bir avatar yarattılar.
Uldir - Mythrax the Unraveler Mythrax the Unraveler, hiçliği getiren, Serthaliss'in katili; görevi tamamlandığında daha fazla emir beklemeye, efendisinin yanına döndü.
Uldir - Zul, Reborn Bir zamanlar Zanchulinin lideri ve Zandalari krallarının baş danışmanı olan Zul, kahinlerin en üstünü olarak anılıyordu.
Uldir - Vectis Corrupted blood'un yarattığı salgın sayısız trollü öldürdü ve zandalar tarihindeki en korkunç zamanların başlamaına sebep oldu. Uldir içindeki yapılarda hastalığa bir tedavi bulmak için çalışmalar yapıldı ancak en efektif yöntem izole edilp yok edilmesiydi.
Uldir - Zek'voz. Herald of N'Zoth Guide Kalimdorun parçalanmasından kısa bir süre sonra karanlık bir haberci izole olmuş yeni bir kabileyi N'Zoth'un saflarına katmak için zandaların yeni kıyılarına geldi.
Uldir - Fetid Devourer Uldir içerisindeki deneylerde, zandalari ormanlarında barınan bir çok loa da dahil olmak üzere sayısız canlılar üstünde testler yürütüldü. Testlerin ölümcüllüğü kanıtlandıktan sonra loa kalıntıları Uldir içerisinde hapsedilen karanlık bilincin zevkine uygun olmayacak bir biçimde ortadan kaldırıldı.
Uldir - MOTHER Uldir'in titanik gözcüsü MOTHER durmaksızın Old God'lara karşı çözüm üretmek için yollar aradı.
Uldir - Taloc Uldir'deki en güçlü titan yapıtı Taloc.
Antoran High Command Down Garage Antoran High Command'i Düşürdü

NOTIFICATIONS READ ALL
SEND FEEDBACK LOADING...