The Nest

Horde Guild, Twisting Nether, EU

Turkish
Semi-Hardcore
Mythic+
Raiding

339 16/25 6 Reports Audit

APPLY

The Nest Guild | Hoşgeldiniz

2005 yıllarında Chromaggus Server'ında The Dome Guildi olarak WOW oyun hayatına başlayan eden Ekip, 2008 yılında tamamiyle Twisting Nether Server'ına geçiş yaparak The Nest Guildini oluşturmuştur.

The Nest World of Warcraft dışında da bir çok online oyunda kısmen bulunmuştur, belirli dönemlerde oyuncularımız; hayat şartları ve koşullar gereği oyuna ara vermiş fakat sonrasında tekrar toplanarak günümüze kadar varlığını sürdürmüştür. Guildden ziyade bir Aile Topluluğu haline gelen The Nest; 2012 yılında sosyal mecralarda Nest Gamers olarak bulunmaktadır. Günümüzde ayrılıklar, anlaşmazlıklar ya da koşullar sebebi ile bir çok dostlarımızdan ayrı düşsek de The Nest Ailesi asla onları unutmayacaktır. Amacımız her daim Saygı ve İletişimi oyun seviyemizden kat ve kat üstte tutmak ve hangi konum ya da koşul olursa olsun oynadığımız oyunun hakkını vermektir. 

Umarım sizlerle oynama fırsatı yakalar ve anılarımızın arasına isimlerinizi kazırız.

THE NEST GUILD YÖNETİM EKİBİ

İlerleme Seviyesi

Sanctum of Domination
NORMAL
10 / 10
HEROIC
9 / 10
MYTHIC
1 / 10
Castle Nathria
NORMAL
10 / 10
HEROIC
10 / 10
MYTHIC
3 / 10
Ny'alotha, the Waking City
NORMAL
12 / 12
HEROIC
12 / 12
MYTHIC
7 / 12
The Eternal Palace
NORMAL
0 / 8
HEROIC
8 / 8
MYTHIC
2 / 8
Battle of Dazar'alor
NORMAL
0 / 9
HEROIC
0 / 9
MYTHIC
1 / 9

Nest Ailesi

SEE ROSTER SEE PLAYERS VIEW TEAMS

Events

No event found!

Bize Katılmak İster misiniz?

Raidlerimiz haftada 3 gündür ancak progress gidişatına göre zaman zaman haftada 4 güne çıkabilmektedir. Raid günleri genellikle Çarşamba, Perşembe ve Pazartesi günleridir. Ancak yerine göre Salı Günü de ilave edilebilir. Raidler 21:00-00:30 arasıdır.

Guilde üye alımlarında mutlaka Guild Başvuru Formu doldurulmaktadır. Birlikte oynamak istediğiniz arkadaşlarınız ya da tanıdıklarınız için guildimizin kapısı her daim açıktır. Guilde gelmek isteyen yeni üyeler Yönetim ekibi ile görüştürülerek tanışılır, kurallar ve karşılıklı beklentiler hakkında bilgilendirmelerden sonra üye davet edilir ve yetkililerce ilgili rank sistemine dâhil edilir.

Bu guild hepimizin hem sosyal ortamı, hem keyifle oyun oynadığımız bir yer olarak kalsın istiyorsak sevgi, saygı ile birbirimize ön yargısız yaklaşmalıyız.Mage Mage
Mage Fire
Warlock Warlock
Warlock Destruction
APPLY

Logs

Are you sure you want to delete this image?

Yes, I want to delete. Deleting...
No, don't delete.

Yayıncılarımız

NOTIFICATIONS READ ALL
BECOME A PATRON SEND FEEDBACK