Momentum

Horde Guild, Twisting Nether, EU

LANGUAGE
Turkish
MINDSET
Semi-Hardcore
INTERESTS
Mythic+
PvP
Raiding

120 15/25 5

APPLY

Merhabalar

Hoşgeldiniz, 


<Momentum> 8.1 için yeniden oluşan guildimize Healer ve ağırlıklı RDPS arıyoruz. Amacımız Yeni raidden önce mythic kadroyu tamamlarken haftalık raid clear ve mythiclerimize devam etmek.


Raidler için aramıza katılacak arkadaşlarda aradığımız birincil husus düzenli katılım ve aktif online olması. Bununla beraber tabi ki de classına hakim ve belli bir düzeyde WoW hayatı içerisinde progress yapmış insanlar arıyoruz.


Başvuru İçin


Siteden aşşağıdaki apply buton'unu kullanarak ya da alttaki link den bize başvura bilirsiniz. En kısa sürede size geri döneceğiz. İyi Oyunlar
https://goo.gl/forms/DRH1L3YtJrjWTkWu1



Alımlar için Officerımız Pomprik-Beko#6294 (discord) ya da Eidyia#2937 (battlenet) ulaşabilirsiniz


 


Raid Saatleri (TR Saati)



Çarşamba 20.30-00.00


Perşembe 20.30-00.00


Pazartesi  20.30-00.00

Posts

No post found!

Battle of Dazar'alor
Normal:
7 / 9
Heroic:
8 / 9
Mythic:
1 / 9
Uldir
Normal:
0 / 8
Heroic:
8 / 8
Mythic:
3 / 8

Events

No event found!

Recruitment

Death Knight
Druid
Hunter
Monk
Paladin
Priest
Rogue
Shaman
Warlock
Warrior
APPLY

Logs

  1. Battle of Dazar'alor
  21.02.2019 (Thu)   beldroy
  2. Battle of Dazar'alor
  20.02.2019 (Wed)   beldroy
  3. Battle of Dazar'alor
  18.02.2019 (Mon)   beldroy
  4. Battle of Dazar'alor
  14.02.2019 (Thu)   beldroy
  5. Battle of Dazar'alor
  13.02.2019 (Wed)   beldroy
  6. Battle of Dazar'alor
  11.02.2019 (Mon)   beldroy
  7. Battle of Dazar'alor
  7.02.2019 (Thu)   beldroy
  8. Battle of Dazar'alor
  6.02.2019 (Wed)   beldroy
  9. Battle of Dazar'alor
  5.02.2019 (Tue)   beldroy
  10. Battle of Dazar'alor
  4.02.2019 (Mon)   beldroy
  11. Battle of Dazar'alor
  31.01.2019 (Thu)   beldroy
  12. Battle of Dazar'alor
  28.01.2019 (Mon)   beldroy
  13. Battle of Dazar'alor
  25.01.2019 (Fri)   beldroy
  14. Battle of Dazar'alor
  24.01.2019 (Thu)   beldroy
  15. Battle of Dazar'alor
  23.01.2019 (Wed)   beldroy
  16. Uldir
  21.01.2019 (Mon)   beldroy
  17. Uldir
  16.01.2019 (Wed)   beldroy
  18. Uldir
  14.01.2019 (Mon)   beldroy
  19. Uldir
  10.01.2019 (Thu)   beldroy
  20. Uldir
  7.01.2019 (Mon)   beldroy
  21. Uldir
  2.01.2019 (Wed)   beldroy
If you are taking screenshots within the game, to capture screenshots with better quality (default is 3/10 which is very low) type this macro into your chatbox:
/console screenshotQuality 10
UPLOAD UPLOADING...

Are you sure you want to delete this image?

Yes, I want to delete. Deleting...
No, don't delete.

Twitch

No streamer chosen!

NOTIFICATIONS READ ALL
SEND FEEDBACK LOADING...