MaximumEffort

Horde Guild, Draenor, EU

Polish
Casual
Raiding
PvP
Leveling
Mythic+

585 18/25 7 Reports Audit

APPLY

Let`s F*king GO!

Zapraszamy do gildii MaximumEffort na serwerze Draenor po stronie Hordy.
 
W naszych szeregach znajdą miejsce osoby, które szukają grup na wysokie M+, Mythic raidy jak i osoby, dla których HC to wyzwanie.
Tworzymy zżyte społeczeństwo, które spotyka się też IRL na większych i mniejszych wypadach. Główne życie gildii odbywa się na Discordzie i tam zapraszamy, by kontaktować się z naszymi Oficerami w sprawie rekrutacji. 


https://discord.gg/SEAuDDF

 

Castle Nathria
Normal:
10 / 10
Heroic:
10 / 10
Mythic:
4 / 10
Ny'alotha, the Waking City
Normal:
12 / 12
Heroic:
12 / 12
Mythic:
10 / 12
The Eternal Palace
Normal:
8 / 8
Heroic:
8 / 8
Mythic:
6 / 8
Crucible of Storms
Normal:
2 / 2
Heroic:
2 / 2
Mythic:
0 / 2
Battle of Dazar'alor
Normal:
9 / 9
Heroic:
9 / 9
Mythic:
9 / 9
Uldir
Normal:
8 / 8
Heroic:
8 / 8
Mythic:
8 / 8

Roster

SEE ROSTER SEE PLAYERS

Events

No event found!

Recruitment

This guild doesn't have any open spots for recruitment!



Logs

  1. Castle Nathria
  8.04.2021 (Thu)   RavenLemur
  2. Castle Nathria
  6.04.2021 (Tue)   Abugahield
  3. Castle Nathria
  1.04.2021 (Thu)   RavenLemur
  4. Castle Nathria
  31.03.2021 (Wed)   OffJenkins
  5. Castle Nathria
  28.03.2021 (Sun)   RavenLemur
  6. Castle Nathria
  25.03.2021 (Thu)   Abugahield
  7. Castle Nathria
  25.03.2021 (Thu)   RavenLemur
  8. Castle Nathria
  24.03.2021 (Wed)   OffJenkins
  9. Castle Nathria
  21.03.2021 (Sun)   RavenLemur
  10. Castle Nathria
  18.03.2021 (Thu)   RavenLemur
  11. Castle Nathria
  18.03.2021 (Thu)   Abugahield
  12. Castle Nathria
  17.03.2021 (Wed)   OffJenkins
  13. Castle Nathria
  16.03.2021 (Tue)   Rudziu
  14. Castle Nathria
  14.03.2021 (Sun)   Rudziu
  15. Castle Nathria
  14.03.2021 (Sun)   RavenLemur
  16. Castle Nathria
  11.03.2021 (Thu)   Abugahield
  17. Castle Nathria
  11.03.2021 (Thu)   RavenLemur
  18. Castle Nathria
  10.03.2021 (Wed)   borygo2
  19. Castle Nathria
  7.03.2021 (Sun)   RavenLemur
  20. Castle Nathria
  7.03.2021 (Sun)   Abugahield
  21. Castle Nathria
  4.03.2021 (Thu)   Rudziu
  22. Castle Nathria
  4.03.2021 (Thu)   RavenLemur
  23. Castle Nathria
  4.03.2021 (Thu)   Datoe
  24. Castle Nathria
  3.03.2021 (Wed)   OffJenkins

Are you sure you want to delete this image?

Yes, I want to delete. Deleting...
No, don't delete.

NOTIFICATIONS READ ALL
BECOME A PATRON SEND FEEDBACK