Lelijkerds

Horde Guild, Draenor, EU

LANGUAGE
Dutch
INTERESTS
Raiding
Mythic+

590 24/25 6

APPLY

Lelijkerds

Zie Recruitment voor de Spec's die we nog zoeken voor ons HC team.
Zit je spec er niet tussen? Kan je het altijd proberen en kijken we of er een plekje voor je is.

Er is altijd plek voor socials. /W iemand in game voor een guild inv.

The Eternal Palace
Normal:
8 / 8
Heroic:
7 / 8
Mythic:
0 / 8
Crucible of Storms
Normal:
2 / 2
Heroic:
2 / 2
Mythic:
0 / 2
Battle of Dazar'alor
Normal:
9 / 9
Heroic:
9 / 9
Mythic:
4 / 9
Uldir
Normal:
8 / 8
Heroic:
8 / 8
Mythic:
5 / 8

Eternal Palace

  Social Normal Eternal Palace
  Raiding
  Socail raid voor HC raiders, Socials en alts
Level: 120+ Item Level: 400+
  Monday   ➜ 3 hours
  Hc Eternal Palace
  Raiding
  Invites starten om 19:45 (server tijd) zodat we 20:00 (server tijd) kunnen starten.
Level: 120+ Item Level: 415+
  Wednesday   ➜ 3 hours
  Sunday   ➜ 3 hours

Recruitment

Death Knight
Monk
Paladin
Priest
Warrior
APPLY

Logs

  1. The Eternal Palace
  14.08.2019 (Wed)   martythemage
  2. The Eternal Palace
  11.08.2019 (Sun)   martythemage
  3. The Eternal Palace
  7.08.2019 (Wed)   martythemage
  4. The Eternal Palace
  5.08.2019 (Mon)   martythemage
  5. The Eternal Palace
  4.08.2019 (Sun)   martythemage
  6. The Eternal Palace
  31.07.2019 (Wed)   martythemage
  7. The Eternal Palace
  29.07.2019 (Mon)   martythemage
  8. The Eternal Palace
  28.07.2019 (Sun)   martythemage
  9. The Eternal Palace
  24.07.2019 (Wed)   martythemage
  10. The Eternal Palace
  22.07.2019 (Mon)   martythemage
  11. The Eternal Palace
  21.07.2019 (Sun)   martythemage
  12. The Eternal Palace
  17.07.2019 (Wed)   martythemage
  13. The Eternal Palace
  14.07.2019 (Sun)   martythemage
  14. The Eternal Palace
  10.07.2019 (Wed)   martythemage
  15. Battle of Dazar'alor
  19.06.2019 (Wed)   martythemage

NOTIFICATIONS READ ALL
SEND FEEDBACK LOADING...