Handthrall

Horde Guild, Kazzak, EU

Swedish
Semi-Hardcore
Raiding
Mythic+

182 11/25 4 Reports Audit

APPLY

Handthrall 6/10M rekryterar för Mythic progression

Välkommen till Handthrall

Ett helsvenskt guild med CE i sikte, vi behöver utvigda våran rooster med en dps Warrior + Warlock

Raid dagar Onsdag 20-23 - Söndag 19-23

Posts

No post found!

Castle Nathria
Normal:
10 / 10
Heroic:
10 / 10
Mythic:
8 / 10

Roster

SEE ROSTER SEE PLAYERS

Events

No event found!

Handthrall rekryterar för Mythic progression

Vi är på jakt efter likasinnade dpser som vill pusha för CE.

Vi är i stort behov av Boomkin/UHDK/WW Monk för tillfället.



Death Knight
Death Knight Unholy
Druid
Druid Balance
Monk
Monk Windwalker
APPLY

Logs

  1. Castle Nathria
  7.04.2021 (Wed)   luxypux
  2. Castle Nathria
  24.03.2021 (Wed)   luxypux
  3. Castle Nathria
  21.03.2021 (Sun)   luxypux
  4. Castle Nathria
  17.03.2021 (Wed)   luxypux
  5. Castle Nathria
  14.03.2021 (Sun)   luxypux
  6. Castle Nathria
  10.03.2021 (Wed)   luxypux
  7. Castle Nathria
  10.03.2021 (Wed)   luxypux
  8. Castle Nathria
  7.03.2021 (Sun)   luxypux
  9. Castle Nathria
  3.03.2021 (Wed)   luxypux
  10. Castle Nathria
  28.02.2021 (Sun)   luxypux
  11. Castle Nathria
  24.02.2021 (Wed)   luxypux
  12. Castle Nathria
  21.02.2021 (Sun)   luxypux
  13. Castle Nathria
  18.02.2021 (Thu)   luxypux
  14. Castle Nathria
  17.02.2021 (Wed)   luxypux
  15. Castle Nathria
  15.02.2021 (Mon)   luxypux
  16. Castle Nathria
  10.02.2021 (Wed)   luxypux
  17. Castle Nathria
  10.02.2021 (Wed)   luxypux
  18. Castle Nathria
  7.02.2021 (Sun)   luxypux
  19. Castle Nathria
  3.02.2021 (Wed)   luxypux
  20. Castle Nathria
  3.02.2021 (Wed)   luxypux
  21. Castle Nathria
  31.01.2021 (Sun)   luxypux
  22. Castle Nathria
  27.01.2021 (Wed)   luxypux
  23. Castle Nathria
  24.01.2021 (Sun)   luxypux

Are you sure you want to delete this image?

Yes, I want to delete. Deleting...
No, don't delete.

Streamers

NOTIFICATIONS READ ALL
BECOME A PATRON SEND FEEDBACK