Garage

Horde Guild, Twisting Nether, EU


Uldir - Taloc

LORE

Titan bekçileri herhangi bir sızıntı ve hata olmaması için Uldir'de sayısız önlem aldı. En güçlü yapıtları olan Taloc herhangi bir bozulma olup olmadığını denetlemek için görevlendirildi ve karşılaştıklarını bertaraf etti. Fakat binlerce yıl geçtikçe iç sistemleri çürümeye ve arıza yapmaya başlayarak bozulmaya ve void tarafından etkilenmeye başlayan taraf oldu.

 

GENEL BAKIŞ

Raid, temiz ve düzenli bir şekilde bırakılan alanın ters etkilerini yönetilmesi gereken üç phase den oluşan bir bosstur. Fight, aynı zamanda, karşılaşma platformunun laser beam’lerin dodge'landığı  bir elevator phase ile noktalanır. Organizasyon ve iletişim, bu karşılaşmadan sağ kalmanın ayrılmaz bir parçasıdır.

 

TAKTİKLER

Tank

Taloc 100 energy de iken Tanklayan tank belirlenen noktada blood patchlerin bıraktığı alanı hedeflediğinden emin olmalıdır.  (Cudgel Of Gore ) ile Marklanacak.

Gore Icon Cudgel of Gore'un Cudgel'i tamamlandığında, alandan çıkmak için skillerini kullanacak.

Boss %35 e ulaştığı zaman ortaya çıkan Coalsed bloodları soaklayacak.

 

Healerlar

Plasma discharge alan playerlara özellikle focuslanılacak.

Raid damage de cd'ler düzenlenecek.

 

Dps’ler

Plasma dischargelar da gerekirse def skill kullanılacak.

Boss %35 hp ye ulaştığında %99 damage reduc. olacak. Cd'leri buna göre ayarlayalım.

 

Tüm Raid

Plasma discharge lar belirlenen alana bırakılacak

Tank lar boss’u center’ın sag tarfında tanklayacak. Cudgel için center’in soluna bırakılan blood patchler'e soaklatacak.

 

Spread fight

Bl sonda alınacak. Elevator fazında aşağı düşmemeye dikkat edin.  Elevator fazında tanklar addleri toplayacak dps ler nuke. Bu fazda Stack kalınacak

 


NOTIFICATIONS READ ALL
SEND FEEDBACK LOADING...