Garage

Horde Guild, Twisting Nether, EU

VIEW GUILD

Uldir - Taloc

LORE

Titan bekçileri herhangi bir sızıntı ve hata olmaması için Uldir'de sayısız önlem aldı. En güçlü yapıtları olan Taloc herhangi bir bozulma olup olmadığını denetlemek için görevlendirildi ve karşılaştıklarını bertaraf etti. Fakat binlerce yıl geçtikçe iç sistemleri çürümeye ve arıza yapmaya başlayarak bozulmaya ve void tarafından etkilenmeye başlayan taraf oldu.

 

GENEL BAKIŞ

Raid, temiz ve düzenli bir şekilde bırakılan alanın ters etkilerini yönetilmesi gereken üç phase den oluşan bir bosstur. Fight, aynı zamanda, karşılaşma platformunun laser beam’lerin dodge'landığı  bir elevator phase ile noktalanır. Organizasyon ve iletişim, bu karşılaşmadan sağ kalmanın ayrılmaz bir parçasıdır.

 

TAKTİKLER

Tank

Taloc 100 energy de iken Tanklayan tank belirlenen noktada blood patchlerin bıraktığı alanı hedeflediğinden emin olmalıdır.  (Cudgel Of Gore ) ile Marklanacak.

Gore Icon Cudgel of Gore'un Cudgel'i tamamlandığında, alandan çıkmak için skillerini kullanacak.

Boss %35 e ulaştığı zaman ortaya çıkan Coalsed bloodları soaklayacak.

 

Healerlar

Plasma discharge alan playerlara özellikle focuslanılacak.

Raid damage de cd'ler düzenlenecek.

 

Dps’ler

Plasma dischargelar da gerekirse def skill kullanılacak.

Boss %35 hp ye ulaştığında %99 damage reduc. olacak. Cd'leri buna göre ayarlayalım.

 

Tüm Raid

Plasma discharge lar belirlenen alana bırakılacak

Tank lar boss’u center’ın sag tarfında tanklayacak. Cudgel için center’in soluna bırakılan blood patchler'e soaklatacak.

 

Spread fight

Bl sonda alınacak. Elevator fazında aşağı düşmemeye dikkat edin.  Elevator fazında tanklar addleri toplayacak dps ler nuke. Bu fazda Stack kalınacak

 


OTHER POSTS FROM GARAGE

Horde
NY' ALOTHA RAİD ZONE BOSS TAKVİMİ YOUTUBE LİNK https://www.youtube.com/watch?v=Kc0oaxj5P80
Horde
Uldir - G'huun Uldir içerisinde, Titanlar Old Godlara karşı bir çözüm bulmayı umut ettiler. Fakat Old Godların bitmek bilmeyen aç gözlülükleri ve yozlaştırma istekleri üstünde deney yaptıklarında istemeden bu arzulara sahip mükemmel bir avatar yarattılar.
Horde
Uldir - Mythrax the Unraveler Mythrax the Unraveler, hiçliği getiren, Serthaliss'in katili; görevi tamamlandığında daha fazla emir beklemeye, efendisinin yanına döndü.
Horde
Uldir - Zul, Reborn Bir zamanlar Zanchulinin lideri ve Zandalari krallarının baş danışmanı olan Zul, kahinlerin en üstünü olarak anılıyordu.
Horde
Uldir - Vectis Corrupted blood'un yarattığı salgın sayısız trollü öldürdü ve zandalar tarihindeki en korkunç zamanların başlamaına sebep oldu. Uldir içindeki yapılarda hastalığa bir tedavi bulmak için çalışmalar yapıldı ancak en efektif yöntem izole edilp yok edilmesiydi.
Horde
Uldir - Zek'voz. Herald of N'Zoth Guide Kalimdorun parçalanmasından kısa bir süre sonra karanlık bir haberci izole olmuş yeni bir kabileyi N'Zoth'un saflarına katmak için zandaların yeni kıyılarına geldi.
Horde
Uldir - Fetid Devourer Uldir içerisindeki deneylerde, zandalari ormanlarında barınan bir çok loa da dahil olmak üzere sayısız canlılar üstünde testler yürütüldü. Testlerin ölümcüllüğü kanıtlandıktan sonra loa kalıntıları Uldir içerisinde hapsedilen karanlık bilincin zevkine uygun olmayacak bir biçimde ortadan kaldırıldı.
Horde
Uldir - MOTHER Uldir'in titanik gözcüsü MOTHER durmaksızın Old God'lara karşı çözüm üretmek için yollar aradı.
Horde
Antoran High Command Down Garage Antoran High Command'i Düşürdü

Illidan

William King

BUY FROM AMAZON

World of Warcraft:
Chronicle Volume 3

Blizzard Entertainment

BUY FROM AMAZON

World of Warcraft:
Chronicle Volume 2

Blizzard Entertainment

BUY FROM AMAZON

Before the Storm

Christie Golden

BUY FROM AMAZON

6

NOTIFICATIONS READ ALL
BECOME A PATRON SEND FEEDBACK