Filii Deorum

Horde Guild, Draenor, EU

Dutch
Semi-Hardcore
PvP
Raiding
Mythic+

141 8/25 6 Reports Audit

APPLY

Throm-Ka, Warrior

Filii Deorum is een Nederlands sprekende casual raiding guild, die ontstaan is vanuit een vrienden groep die al heel lang samen spelen. Ooit verspreid over de realms heen, zijn we nu verenigd op Dreanor.

We raiden op donderdagen en maandagen tussen 20:00 t/m +/- 23:00. 

Onze ogen zijn nu gericht op Mythic raids, en daarvoor zoeken wij nog spelers die ons team kunnen aanvullen

Voor vragen om te joinen /w Firstaidgirl

Progress

Castle Nathria
Normal:
10 / 10
Heroic:
10 / 10
Mythic:
2 / 10

Roster

VIEW TEAM

Core team

TANK (2)

HEALER (4)

DAMAGE (8)

SEE ROSTER SEE PLAYERS VIEW TEAMS

Events

No event found!

Open voor DPS

Filii Deorum is op zoek naar Nederlands sprekende spelers die met ons Raid en M+ willen doen. Onze raids zijn donderdag en maandag van 20:00 t/m +/- 23:00. Castle Nathria 9/10 HC. Wil je meer info /w Firstaidgirl



Death Knight
Death Knight Frost Death Knight Unholy
Demon Hunter
Demon Hunter Havoc
Druid
Druid Balance Druid Feral
Hunter
Hunter Beast Mastery Hunter Marksmanship Hunter Survival
Mage
Mage Arcane Mage Fire Mage Frost
Monk
Monk Windwalker
Paladin
Paladin Retribution
Priest
Priest Shadow
Rogue
Rogue Assassination Rogue Outlaw Rogue Subtlety
Shaman
Shaman Elemental Shaman Enhancement
Warlock
Warlock Affliction Warlock Demonology Warlock Destruction
Warrior
Warrior Arms Warrior Fury
APPLY

Logs

  1. Castle Nathria
  8.04.2021 (Thu)   Darhelios
  2. Castle Nathria
  8.04.2021 (Thu)   Darhelios
  3. Castle Nathria
  1.04.2021 (Thu)   Darhelios
  4. Castle Nathria
  29.03.2021 (Mon)   Darhelios
  5. Castle Nathria
  25.03.2021 (Thu)   Darhelios
  6. Castle Nathria
  22.03.2021 (Mon)   Darhelios
  7. Castle Nathria
  18.03.2021 (Thu)   Darhelios
  8. Castle Nathria
  11.03.2021 (Thu)   Darhelios
  9. Castle Nathria
  4.03.2021 (Thu)   Darhelios
  10. Castle Nathria
  28.02.2021 (Sun)   Darhelios
  11. Castle Nathria
  25.02.2021 (Thu)   Darhelios
  12. Castle Nathria
  22.02.2021 (Mon)   Darhelios
  13. Castle Nathria
  18.02.2021 (Thu)   Darhelios
  14. Castle Nathria
  11.02.2021 (Thu)   Darhelios
  15. Castle Nathria
  4.02.2021 (Thu)   Darhelios

Are you sure you want to delete this image?

Yes, I want to delete. Deleting...
No, don't delete.

Streamers

NOTIFICATIONS READ ALL
BECOME A PATRON SEND FEEDBACK