Alfheim

Alliance Guild, Silvermoon, EU

LANGUAGE
Turkish
MINDSET
Semi-Hardcore
INTERESTS
Mythic+
Raiding

180 14/25 6

APPLY

Guild Hakkında

Alfheim, 13 Kasım 2018'de kurulmuştur. PvE odaklı bir guild olarak amacımız, düzenli bir progress ile ilerleyip bunu yaparken de eğlenelebilecek keyif alınabilecek bir ortamı yakalamaktır.


Alfheim guildi, yüksek motivasyonlu, rekabetçi, kendini oyuna ve oyunculara adamış bir yönetim takımı tarafından yönetilmektedir. Raidlerin eğlenceli, sorunsuz ve en önemlisi verimli olmasını sağlayan yapıyı ve istikrarı sağlarlar.


Guild'e oyuncu alımı sürecimize ve her başvurana çok çaba harcıyoruz. Saygı duyulan, saygı gösteren insanlarız, çeşitliliğimiz sayesinde WoW'un bu zorlu rekabetçi ortamında kendinize uygun bi yer bulabilirsiniz. Alfheim, kendilerini geliştirmek isteyen ve oyunun her alanında var olmaya çaba gösteren sosyal, aktif PvE ve PvP alanlarında sıradışı ve bilgili oyunculardan oluşur.


Guildimizde; arkadaşlık, saygı ve onun yanında da oyun içerisinde eğlenmeyi sunabilecek birbirinden farklı kişilerden oluşan bir güçlü bir ekip var. Guild'e yeni katılacak arkadaşlarımızın da bu ekibe katkıda bulunacaklarına inanıyor ve diliyoruz.


Ayrıca bencilliğe, Drama Queen'lere ya da insanların emeklerini suistimal edecek davranışlara, yaş ya da cinsiyete bakılmaksızın tolerans gösterilmeyecektir.


İletişim ve sorularınız için Asycritus#2465'a ulaşabilirsiniz.

Recruitment

Death Knight
Demon Hunter
Druid
Hunter
Monk
Paladin
Priest
Rogue
Shaman
Warlock
Warrior
APPLY

Progress

The Eternal Palace
Normal:
8 / 8
Heroic:
8 / 8
Mythic:
5 / 8
Crucible of Storms
Normal:
2 / 2
Heroic:
2 / 2
Mythic:
0 / 2
Battle of Dazar'alor
Normal:
9 / 9
Heroic:
9 / 9
Mythic:
8 / 9
Uldir
Normal:
5 / 8
Heroic:
7 / 8
Mythic:
3 / 8

Videolar

NOTIFICATIONS READ ALL
BECOME A PATRON SEND FEEDBACK LOADING...